Služby

Home > Services

Naše služby

Poskytujeme to najlepšie pre vaše deti

Denná porcia ovocia a zeleniny

Zdravé stravovacie návyky sú pre nás prioritou. Každý deň deti dostávajú zeleninu ako súčasť svojho jedálnička.

Individuálny prístup ku každému dieťaťu

Každé dieťa je pre nás jedinečné. Prispôsobujeme naše aktivity a prístup, aby sme rešpektovali jeho tempo

Angličtina zábavnou
hrou

Deti sa učia anglický jazyk prostredníctvom hier a zábavných aktivít, čo podporuje prirodzené osvojenie si cudzích slov.

Kvalifikované a starostlivé pani učiteľky

Naše učiteľky sú odborníčky vo svojej oblasti, ktoré poskytujú deťom láskyplnú a podporujúcu starostlivosť.

Pravidelné cvičenie s profesionálnymi trénermi

Deti sa denne venujú fyzickým aktivitám pod vedením skúsených trénerov, čo podporuje ich zdravie a pohybový rozvoj.

Pestrá a zážitková výučba

Naša výučba je zábavná a interaktívna, pričom deti získavajú nové vedomosti prostredníctvom rôznych zážitkových aktivít.

Individuálny Prístup

Naša škôlka sa zameriava na individuálne potreby každého dieťaťa. Veríme, že každé dieťa je jedinečné a zaslúži si osobitnú starostlivosť a pozornosť. Preto prispôsobujeme naše aktivity a programy tak, aby podporovali a rozvíjali schopnosti a záujmy každého dieťaťa. Sme tu, aby sme podporovali ich rast a poskytovali im láskyplné a podnetné prostredie.

Starostlivosť o deti, akoby boli naše vlastné

Krátkodobá starostlivosť

Poskytujeme krátkodobú starostlivosť, ktorá je ideálna pre rodičov, ktorí potrebujú flexibilnú a spoľahlivú opateru pre svoje deti na kratšie časové úseky. Naše skúsené a starostlivé pani učiteľky zabezpečia, že vaše dieťa sa bude cítiť bezpečne a šťastne, zatiaľ čo vy máte možnosť venovať sa svojim povinnostiam. Program zahŕňa množstvo zábavných a vzdelávacích aktivít, ktoré podporujú rozvoj a kreativitu detí.

Dlhodobá starostlivosť

Naša dlhodobá starostlivosť je navrhnutá pre rodičov, ktorí potrebujú celodennú opateru pre svoje deti. Ponúkame bohatý program, ktorý kombinuje vzdelávacie aktivity, hry a oddychové časy, aby sme zabezpečili, že deti budú mať pestrý a vyvážený deň. V našom starostlivom a láskyplnom prostredí sa deti rozvíjajú fyzicky, emocionálne aj sociálne, pričom majú dostatok príležitostí na objavovanie a učenie sa.

Spojte sa s nami

Spoľahlivá starostlivosť o vaše drahé deti!